Kayıt

 

KAYIT VE KONAKLAMA ÜCRETLERİ
HEKİM KAYIT KONAKLAMA PAKET ÜCRETİ (TEK KİŞİLİK ODA) 2.500 TL + KDV
HEKİM KAYIT ÜCRETİ 1.500 TL + KDV
FİRMA TEMSİLCİSİ KAYIT KONAKLAMA PAKET ÜCRETİ (TEK KİŞİLİK ODA) 2.500 TL + KDV
FİRMA TEMSİLCİSİ KAYIT ÜCRETİ 1.500 TL + KDV
KAYIT KONAKLAMA ÜCRETLERİNE DAHİL HİZMETLER

Kayıt + Konaklama Paketine dahil olan hizmetler: Wyndham Grand Otel İzmir’de 2 gece oda kahvaltı konaklama,

bilimsel etkinliklere katılım, toplantı aralarında kahve molası ve öğle yemeği dahildir.

Kayıt ücretine dahil olan hizmetler: bilimsel etkinliklere katılım, toplantı aralarında kahve molası ve öğle yemeği dahildir.

 

ONLINE KAYIT FORMU İÇİN TIKLAYINIZ. 

 

 

Bilimsel toplantılara dinleyici olarak katılacakların, veya firma temsilcisi olarak katılmak isteyen herkesin kayıt yaptırması gerekmektedir.
Kaydınızın teyidi için online kayıt formunu doldurduktan sonra, gerekli ödemenin yapıldığına ilişkin banka dekontunun ya da eksiksiz doldurulmuş mail order formun Dalya Turizm Kongre Hizmetleri'ne faks veya mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. Tek başına kayıt formu veya banka dekontu ile yapılacak başvurular konfirme edilmeyecek olup bekleme listesine alınacaktır.
Kayıt ücretlerine % 18 KDV ilave edilecektir.

Ödeme Seçenekleri;

Kredi Kartı

Online kayıt formunda ilgili alanlar doldurulduktan sonra sistem otomatik olarak kredi kartı ile güvenli ödeme sayfasına yönlendirmektedir. Ödemenizde sorun olması durumunda (yetersiz bakiye, düşük internet hızı, vb.) kullanıcı sayfasına tekrar giriş yaparak “Bilgilerim” menüsünden “İşlemler” menüsüne girerek kredi kartı ile ödemenizi tekrardan gerçekleştirebilirsiniz.

Havale /EFT

Kayıt ücretinizi Havale/EFT ile gerçekleştirmek isterseniz online kayıt formunu doldurduktan sonra ödeme tipini “Havale” olarak seçip online kaydınızı sonlandırınız. Dalya Turizm hesap bilgileri aşağıdaki gibidir.

Hesap Adı: Dalya Fuarcılık

Banka: Yapı Kredi Bankası

Şube: SANAYİİ SİTESİ İZMİR - 220

Hesap No: 56373202

IBAN: TR43 0006 7010 0000 0056 3732 02

** Ödemeyi Havale/EFT ile gerçekleştirecek katılımcılarımızın dekontu hilal@dalyatur.com  mail adresine göndermeleri önemle rica olunur. Dekontu mail ile gönderilmemiş kayıtlar konfirme edilmeyecektir. Ayrıca online kayıt formu doldurulmadan sadece havale/EFT ödemeleri geçersiz sayılacak olup, katılımcılar online kayıtlarını tamamlanana kadar yedek listesinde yer alacaktır.

Kayıt konfirmasyon maili online kayıt ve ödemenin tamamlanmasının ardından kesinlik kazanacaktır.